CNN Magazin
 • Dolar
  13,5756
  Dolar
 • Euro
  15,4510
  Euro
 • Altın
  792,900
  Altın
 • Bist-100
  2,05
  Bist-100
 • ADANA
  2/8°
  ADANA
 • ANKARA
  -5/0°
  ANKARA
 • ANTALYA
  6/12°
  ANTALYA
 • BURSA
  1/6°
  BURSA
 • ISTANBUL
  4/8°
  ISTANBUL
 • IZMIR
  1/7°
  IZMIR
 • KONYA
  -5/1°
  KONYA
Facebook Twitter
ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ DÜNYA SPOR MAGAZİN KÜLTÜR-SANAT SAĞLIK TEKNOLOJİ MEDYA
Saldırıya uğrayan Hazal ErişkinUğur Güven'e dava açtı!
Saldırıya uğrayan Hazal ErişkinUğur Güven'e dava açtı!
Seyhan Soylu iddia etti: 'Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor!'
Seyhan Soylu iddia etti: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor!"
Burak Deniz ünlü isimle aşk yaşamaya başladı
Burak Deniz ünlü isimle aşk yaşamaya başladı
Jim Carrey 60'ıncı yaşını bu tweetle kutladı
Jim Carrey 60'ıncı yaşını bu tweetle kutladı
25 Aralık 2021 Cumartesi - 16:50

2022’nin en şanslı burçları belli oldu!

eni yıla girmek için gün saydığımız şu günlerde 2022’in en şanslı burçları belli oldu. Bazı burçlar hayatlarının aşkıyla karşılaşacakken, bazıları ise bol bol para kazanacak. Peki, hangi konularda kimler daha şanslı olacak?

2022’nin en şanslı burçları belli oldu!

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 1

Astroloji ve astronomik hareketlerin kişinin ruh hali üzerindeki etkisine inananlar, günlük, haftalık ve aylık burç yorumları hakkında araştırma yapıyor.

127

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 2

2022 için geri sayım başladı. 2022’nin en çok merak edilen konularından biri de burçların kişilerin yaşamına hangi alanlarda şans getireceği oluyor.

227

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 3

2022 yılında aşk, iş, sağlık, kariyer ve ilişkiler konusunda hangi burç ne kadar şanslı olacak?

327

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 4

Jüpiter gezegeninin Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahati hangi burcu nasıl etkileyecek?

427

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 5

Hangi burç hangi konularda şanslı olacak?

527

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 6

Tüm dünyada astrologların görüşlerine göre 2022 yılının en şanslı burçları hangileri olacak?

627

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 7

İşte 2022’nin şanslı burçları…

727

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 8

Koç burçlarının 2022'de şansı kucakladıkları konu aşk olacak! Uzun yıllar süren yalnızlığınızı, ilişkilerde bir türlü dilediğiniz huzuru ve sevgiyi hissedemediğiniz tüm süreci geride bırakmaya hazır mısınız Yeni yıl, daha ilk günlerden verdiği enerji ile size romantizm sinyallerini derinden hissettirecek.

827

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 9

2022'de artık ne istediğinizi çok daha iyi biliyor olacaksınız. Öyle ki aşk konusunda seçimler yapmak zorunda dahi kalabileceksiniz. Günün sonunda en mutlu olduğunuz, sevdiğiniz ve sevildiğiniz yerde olmak isteyecek mutluluğu doruklarda yaşayacaksınız. Elbette bahsettiğimiz bu şans, gelip sizi hayatınızın en kuytu köşelerinde yakalamayacak! Tüm alımlı Koç enerjinizle sosyal ortamlara girdiğiniz, yeni insanlarla tanıştığınız ve eğlenceye yıl boyunca kapı araladığınız sürece Eros sizden yana olacak!  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 10

2022 yılı Boğa burçlarının hayalleri konusunda adım atmaları için en doğru zaman. 'Sakın ben hayal kurmam' demesinler. Çünkü bu şanslı yıl karşılarına bir daha 12 sene sonra çıkacak. Kalabalıklara karışmalılar ve hayalleriyle ilgili küçük de olsa adımlar atmalılar. Hayatın onları nasıl desteklediğine inanamayacaklar.

 

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 11

İkizler burçları kariyerleri konusunda son 12 yılın en şanslı dönemine giriyor. Lütfen 'yoruldum, sıkıldım, vazgeçtim' demesinler. 2022 yılında kariyerleriyle ilgili ne yapmak istiyorlarsa adım atsınlar.  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 12

Hayatın her alanında şansa kapınızı aralamaya hazır olun Yengeçler! Çünkü yılın sonunda 2022 için yalnızca "mükemmel bir seneydi" diyeceksiniz! Astrologlar 2021'deki gelgitlerin ve sorunların 2022 yılında çözümleneceğini müjdeliyor.

 

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 13

Sahip olduğunuz tüm bağların daha da derinleşerek güçleneceği bu senede, yaşamınıza yenilikler katmak için de kusursuz bir aura ile kuşanacaksınız. Ortamların yıldızı ve en baş neşe kaynağı sizden başkası değil! İş ortamında da sosyal ortamlarda da bağlarınızı daha da pekiştirerek aidiyet duygunuzu güçlendireceğiniz bir sene sizi bekliyor

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 14

Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun da 2022’de kariyerde yüzü gülecek.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 15

Aslanlar için 2022 yılı bol aksiyonlu geçecek! Bu aksiyonlar elbette hayatınıza güzellikler katacak değerde olacak. Pek çok fırsatın size altın tepside sunulacağı bu yılda, iyi olan her şeye ruhunuzu açacak ve şans vereceksiniz. İş fırsatları sayesinde ilerleyen yıllarda yapacağınız kariyer sıçramalarının ilk adımlarını 2022 yılında atabilirsiniz. Gereken emeği ve özveriyi gösterdiğiniz sürece çaldığınız hiçbir kapı yüzünüze kapanmayacak.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 16

Özellikle yılın ilk yarısında aşka dair umutlarınızı da yeşertecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri akışına bıraktığınız sürece aşkta da kariyerde de güzel enerjiler sizi bulacak.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 17

Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burç da 2022’de ilişkilerde ve kariyerde yeni başlangıçlar yapacak.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 18

2022 yılı Başak burçlarının evlilik ve ortaklık konusunda en şanslı oldukları yıl. 12 yıllık beklentilerinin karşılığını görecekleri bir yıl onları bekliyor. İşi, gücü bırakıp etraflarına iyice bakınmalılar. Sergilere, davetlere, konserlere gitmeli; sosyalleşme fırsatlarını kaçırmamalılar. Başak burçları için bu sene evlilik senesi olabilir. Zaten evli olan Başak burçları için evliliklerindeki tüm sorunları çözüp, uyum ve bereketi yakalama dönemi. Ortaklık isteyen Başak burçları ise bu durumla alakalı çok güzel imzalar atabilirler.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 19

2022, Teraziler için fırsatlar yılı olacak! Cesaret ve kendinize güveniniz sayesinde yeni adımlar atmaktan çekinmeyeceğiniz bir yılı kucaklayacaksınız. 2021 hali hazırda sizin için zaten kötü bir yıl sayılmazdı. 2022 artık bu yıl attığınız adımların meyvelerini toplamaya başlayacağınız yıl olarak unutulmaz seneleriniz arasında yer alacak.  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 20

Hayallerinizi hatırlayacak, yapmak istediklerinizi somutlaştıracak ve bir plan belirleyerek o uğurda emek göstereceksiniz. Yeni girişimler tarafından desteklendiğiniz bir sene olacak. Teraziler için 2022 zenginlik ve kariyerde daha üst bir nokta desek inanın yanlış olmaz! Kendinize sormanız gereken soru, "tüm bu anlarda yanımda kimlerin olmasını istiyorum" olacak. Desteğini daima hissettiğiniz gerçek dostlarınız ve mutlu aşkınızla birlikte olduğunuz sürece 2022 kesinlikle yüzünüze gülecek!

 

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 21

Balık'taki Jüpiter etkisi Akrepler için de mutluluk verici enerjiler taşıyacak. Nisan ayının ortalarından itibaren hayatınızda istikrarlı bağlar kurmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Hali hazırda flört ilişkiniz varsa bu aylarda bunu tek eşli bir ilişkiye taşımak isteyebilir, belki de daha resmi bağlarla ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 22

İlişkilerinizde yaşadığınız bu huzurlu gelişmeler sizi tüm hayatınızda etkileyecek. Size güvenen, inanan ve destek olan bir partnerin varlığıyla daha da güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Mayıs ayından sonra ise maddiyat ile ilgili yeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Bu, bir yerden beklediğiniz bir paraya kavuşmak da, şartları çok daha iyi bir başka işe başlamak da, sektörünüzü değiştirmek de olabilir. Her ne olursa olsun, ipler kesinlikle sizin elinizde olacak.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 23

Yay burçlarının 2022 gündemi ev almak, ev değiştirmek, evi güzelleştirmek olacak. Bazı Yay burçları şehir değiştirebilir bazıları gayrimenkul yatırımı yapabilir. Ailesel konularda yıllardır bitmeyen sorunları çözüme kavuşturacaklar. Kökleriyle ilgili sorunları 2022 yılında aşacaklar hatta bazıları yeni köklenmeler yaşayacak.  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 24

Oğlak burçlarının 2022 gündemi seyahat, iletişim, eğitim olacak. Yeni insanlarla tanışacaklar, yeni eğitimler alacaklar. Kimi Oğlak burçları ticaretle ilgilenmeye başlayacak. Hatta bu konuda başarı elde etme ihtimalleri de oldukça yüksek. Kimi Oğlak burçları ise yayıncılık işine girecek. Bir şeyler yazıp, insanlarla paylaşmak isteyecekler. Oğlak burçlarını, etraflarının çok kalabalık olacağı bir yıl bekliyor.

 

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 25

2022 yılında Kova burçlarının gündemi para olacak. Hem maddi hem de manevi anlamda oldukça bereketli olacaklar. Yeni yatırımlar yapacaklar. Bu senenin değerini bilmeliler. 2022 yılı para konusunda Kova burçları için son 12 yılın en şanslı yılı olacak.

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 26

2022'nin en şanslı burçları arasında Balık öne çıkıyor! Jüpiter 9 Aralık 2021'den 11 Mayıs 2022 tarihine kadar ve ardından 28 Ekim 2022'den 20 Aralık 2022'ye kadar Balık burcunda olacak. Tüm bu evrelere baktığımızda ise yılın büyük çoğunluğunu şansla kuşanarak geçireceğinizi söylemek mümkün. Yükselen burcu Balık olanlar da buna dahil!

  

2022’nin en şanslı burçları belli oldu! ‘Mükemmel bir seneydi’ diyecekler… - Sayfa 27

İlişkilerde ve kariyerde yeni başlangıçlar Jüpiter kuşağında sizi etkisi altına alabilir. Çok yönlü bir gelişime açık olacaksınız. Almak istediğiniz eğitimleri alarak kariyerinize destek olacak adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte yanınızda bulunan insanlara yenileri de eklenecek. 2022, yeni dostlar edineceğiniz bir yıl olacak. Ayrıca yıl ortasında, aşk gezegeninin geçişi ile aşk eviniz aktive olacak. Bu süreçte flörtöz yanınızı ortaya çıkararak yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

  

 
TAMER KARAATEŞ, ’’DÖN DÜNYA’’YLA MÜZİK DÜNYASINDA
 
Devlet kurumunda büyük skandal!
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
HAFTA SONUNA DİKKAT EDİN
Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonuna dair hava durumu tahminlerini ...
SURİYE SINIRINDA HAİN SALDIRI
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yasa dışı yollarla Türkiye'den Suriye'ye ...
GENCO ERKAL YİNE SÖYLEDİ SÖYLEYECEĞİNİ :
83 yaşındaki tiyatro sanatçısı Genco Erkal, ‘cumhurbaşkanına hakaret’ ...
 
ÇUHADAROĞLU İLE AYDIN ÜNİVERSİTESİ
Çuhadaroğlu ve Aydın Üniversitesi arasında akademi ve sanayi iş birliğinin ...
İSTANBUL, ANKARA, İZMİR AYAKTAYDI
İstanbul, Ankara ve İzmir'de vatandaşlar döviz kurundaki sert yükseliş ...
ŞEYTAN DERYA BAĞCI İZ BIRAKTI
Hollanda'da işadamlarını, muhasebecileri,avukatları ve yeraltı dünyasını ...
 
ADINA TATBİKAT DENSE DE NİYET BAŞKA
Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilim devam ederken, Moskova yönetiminden ...
DERYA DOLANDIRICILIKTA SINIR TANIMIYOR
Vatandaşları milyonlarca dolar dolandırdıktan sonra sırra kadem basan ...
PAYLAŞTIĞI HABER YÜZÜNDEN
Anayasa Mahkemesi, Facebook'ta paylaştığı bir gazete haberi nedeniyle ...
 
YAZARLAR
ÇOK OKUNANLAR
PUAN DURUMU
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
CNN Magazin
KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri